biuro rachunkowe warszawa ursynów

Księgowość Ursynów.

Posiadanie własnej firmy wiąże się z dopełnieniem szeregu obowiązków i formalności. Wybór najlepszej formy rozliczeń i opodatkowania oraz prowadzenie rachunkowości to dopiero początek drogi. Przedsiębiorcy muszą stale być na bieżąco z nowymi przepisami, a prowadzenie księgowości wymaga czasu oraz rzetelnego podejścia. Nic więc dziwnego, że wiele firm i podmiotów gospodarczych, zarówno małych i jak i dużych, decyduje się na skorzystanie z profesjonalnego wsparcia oferowanego przez biura rachunkowe.

Effepro zapewnia swoim Klientom kompleksowa obsługę finansowo -księgową, jak również kadrowo-płacową i ZUS!

 

Oferta jest skierowana do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak również do średnich i dużych przedsiębiorstw. Nasze biuro rachunkowe realizuje usługi dla klientów z Warszawskiego Ursynowa i okolic. Oferujemy również dojazd do klienta na terenie Warszawy i pobliskich miejscowości.

księgowość ursynów

Rozwiązania na każdą potrzebę rachunkową.

Usługi księgowe

Jesteśmy ubezpieczonym biurem rachunkowym w Warszawie. Z nami twoja księgowość jest bezpieczna!

Oferta usług księgowych

Usługi kadrowo-płacowe

Prowadzimy usługi kadrowo-płacowe zgodnie z najlepszymi praktykami rynkowymi.

Oferta usług kadrowo-płacowych

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia OC, AC, NNW, domu i mieszkania, turystyczne, biznesu, na życie i więcej!

Oferta ubezpieczeniowa

Potrzebujesz spersonalizowanego rozwiązania rachunkowego?

Jesteśmy do Twoich usług. Konsultacja księgowa z nami jest niezobowiązująca i darmowa!

Odbierz swoją darmową konsultację

Oferta dla firm – kadry i płace.

Biuro rachunkowe Effepro Warszawa Ursynów oferuje także kompleksową obsługę kadrowo-płacową i ZUS. Korzystając z naszych usług, nasi klienci mogą całkowicie zrezygnować z zatrudniania własnych księgowych oraz tworzenia odrębnych działów w firmie, prowadzimy księgi przychodów i rozchodów. Zlecanie księgowości oraz obsługi płacowej specjalistom z biura rachunkowego Effepro to oszczędność pieniędzy, czasu oraz biurowej przestrzeni.

Odpowiadamy za pełną obsługę kadrową, od przygotowywania dokumentów związanych ze stosunkiem pracy i prowadzenia teczek osobowych, po rejestrację pracowników w ZUS i wydawanie zaświadczeń o zatrudnieniu. Zajmujemy się naliczaniem wynagrodzeń oraz przygotowywaniem przelewów.

Prowadząc małą lub większą firmę bez działu księgowości, możesz spokojnie zająć się własnymi obowiązkami i poświecić całą energię na rozwój biznesu.

Usługi dodatkowe – doradztwo prawne, finansowe i ubezpieczeniowe.

Realizujemy także szereg usług dodatkowych z zakresu doradztwa prawnego, finansowego i ubezpieczeniowego. Doradzamy przy otwieraniu nowej działalności, zakładaniu spółek prawa handlowego oraz rejestracji w KRS. Opracowujemy umowy spółki zgodnie z przepisami prawa krajowego. Pomagamy także w uzyskaniu leasingu i kredytu oraz oferujemy pomoc prawną w bieżącej działalności firmy. W zakres naszych usług wchodzi także prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Atrakcyjne ceny i wysoka jakość usług w naszym biurze rachunkowym w Warszawie Ursynów.

Usługi naszego biura rachunkowego są konkurencyjne pod względem cenowym. Wyróżnia nas także kompleksowa obsługa księgowa, terminowość, doświadczenie oraz indywidualne podejście do klientów. Jakość usług Effepro potwierdzają pozytywne opinie i oceny przedsiębiorców korzystających z naszych usług, stanowiące dla nas najbardziej prestiżową nagrodę.

biuro księgowe ursynów
księgowa ursynów

Inne usługi świadczone przez nasze biuro rachunkowe.

Wnaszym biurze rachunkowym świadczymy też inne usługi księgowe, które z pewnością zainteresują właścicieli małych i dużych przedsiębiorstw. Zajmujemy się zakładaniem spółek prawa handlowego i możemy je zarejestrować w KRS. Możesz nam także zlecić opracowanie umowy spółki zgodnie z przepisami prawa obowiązującego w Polsce. W przypadku przeprowadzania rozmaitych transakcji zajmiemy się zorganizowaniem nie tylko obsługi notarialnej, ale także prawnej oraz tłumaczenia niezbędnych dokumentów. Jedną z oferowanych przez nas usług jest dokonywanie zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym. Jesteśmy w stanie zaoferować konsultacje prawne w zakresie KSH, KP, KC, KPA oraz KRO. Nasza firma zajmuje się także postępowaniami egzekucyjnymi na każdym ich etapie i dotyczy to także windykacji należności.

Co jeszcze możesz zlecić naszym specjalistom od finansów i księgowości?

Nasze biuro księgowe realizuje obsługę audytu firmy, ale również przygotowujemy sprawozdania GUS oraz PFRON. Jesteśmy w stanie reprezentować naszego klienta w takich urzędach jak US czy ZUS. W ramach świadczonych usług bierzemy czynny udział w kontrolach przeprowadzanych przez wymienione instytucje. Usługi rachunkowe obejmują przygotowanie deklaracji podatkowych, korekty rozliczeń VAT oraz dokumentów dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pomagamy także w odzyskiwaniu podatku VAT w zamian za prowizję wynoszącą minimum 3%. Firmom, które chciałyby się starać o kredyt bądź leasing oferujemy możliwość skompletowania wymaganych dokumentów i danych finansowych. W skład naszych usług księgowych wchodzi także archiwizacja dokumentów firmowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz innych sprawozdań finansowych.

ursynów księgowość

Pomagamy podejmować rozsądne decyzje finansowe.

Księgowość to wiedza fachowców, która przekłada się na sukces firmy

Zapewnij sukces swojej firmie razem z naszymi usługami księgowymi!

Kompleksowa obsługa finansowo-księgowa
Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa i ZUS
Dodatkowa pomoc prawna i więcej!
Skorzystaj ze swojej darmowej konsultacji księgowej!

Co mówią klienci o naszych biurze rachunkowym?

ursynów biuro rachunkowe

„Bardzo dobre biuro rachunkowe w Warszawie.
Korzystam z usług księgowych biura wiele lat i jestem zadowolony z profesjonalnego podejścia. Księgowe doświadczone, zaangażowane i znają się na tym co robią. Polecam”

Ari, Opinia Google

ursynów biuro księgowe

„Bardzo rzetelna i profesjonalna firma, znająca się na prowadzeniu księgowości. Wszystkie rozliczenia podatkowe wykonywane są na czas z największą dokładnością. Biuro rachunkowe z odpowiednim podejściem do klienta – bardzo mili pracownicy, zawsze pomocni, bezproblemowy kontakt. Serdecznie polecam współpracę z Effepro!”

Paulina, Opinia Google

księgowość na ursynowie

„Bardzo polecam biuro Effepro. Obsługa klienta na wysokim poziomie wiedza Pań i Panów w zakresie księgowości, Kadr itp na wysokim poziomie . Pracownicy są na bieżąco ciągle się doszkalają.”

Anna, Opinia Google

biuro rachunkowe warszawa ursynów
biuro rachunkowe warszawa włochy
biuro rachunkowe warszawa wola
biuro rachunkowe wola
księgowa warszawa
księgowość ursynów

Indywidualna konsultacja.

Dziękuję za Twoją wiadomość. Została poprawnie wysłana.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później.