Opublikowano: 10 grudnia, 2021

Przeczytasz w 3,4 min

Czym są usługi kadrowo-płacowe oferowane przez biura księgowe w Warszawie?

Obsługa kadrowo-płacowa to oczywiście nic innego jak wszelkie czynności związane z zatrudnianiem pracowników w swojej firmie. Obecnie na rynku istnieje kilka sposobów, aby móc wywiązywać się w prawidłowy sposób z tego rodzaju działań. Jednak w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z usług profesjonalistów, czyli ekspertów pracujących w naszych biurach księgowych z Warszawy – Effepro. Zatem dowiedz się czegoś więcej na temat obsługi tego rodzaju.

Charakterystyka usług kadrowo-płacowych

Nasze biura księgowe zlokalizowane w Warszawie, wykonują szereg działań pomocnych dla przedsiębiorców o różnych profilach. Bez wątpienia jest to duża zasługa naszych pracowników, którzy cechują się wysokimi kompetencjami, a co za tym idzie – mają ogromną wiedzę m.in. na temat Kodeksu pracy. Takie wykształcenie jest niezbędne do prowadzenia spraw kadrowo i płacowych danej działalności, ponieważ w wielu przypadkach samodzielne wykonywanie tych czynności, sprawia właścicielom ogromne trudności. Dlatego jeżeli zatrudniani są ludzie do pracy, to automatycznie pojawiają się obowiązkowe sprawy i formalności związane z ich posadą. Dlatego nasze biura księgowe z Warszawy służą wszelką poradą oraz pomocą w działaniach kadrowo-płacowych, co jest sporą oszczędnością finansową dla każdego przedsiębiorcy

Co wchodzi w skład usług kadrowo-płacowych?

Biura księgowe Effepro wykonuje różnorodne czynności z tego zakresu działań. Dlatego w jego ofercie można wyróżnić przede wszystkim:

 • tworzenie, rozliczanie, archiwizowanie różnego rodzaju umów;
 • przygotowywanie listy płac, jak i skrupulatnie prowadzenie dokumentacji związanej z wynagrodzeniami pracowników;
 • rejestrację pracowników w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych;
 • wydawanie i opracowywanie rozmaitych zaświadczeń, w tym tych o zatrudnieniu;
 • prowadzenie teczek personalnych;
 • rozliczanie urlopów czy delegacji;
 • tworzenie zestawień związanych z rocznymi dochodami i zaliczkami odprowadzanymi na rzecz podatku dochodowego;
 • sporządzanie deklaracji PFRON;
 • sprawowanie nadzoru nad obowiązkowymi czynnościami powiązanymi z zatrudnianiem osób, czyli – szkolenia BHP, badania lekarskie itp.

Zalety usług kadrowo-płacowych wykonywanych przez nasze biura księgowe Warszawa

Powierzanie spraw z zakresu czynności kadrowo-płacowych zewnętrznemu przedmiotowi takiemu jak nasze biura księgowe z Warszawy, jest znacznym ułatwieniem w prowadzeniu każdej działalności gospodarczej. Wynika to z ogromu obowiązków narzuconych na właściciela przez Kodeks pracy, trudności zrozumienia poszczególnych przepisów oraz ich ciągłych zmian. Dlatego biura księgowe takie jak nasze pomagają właścicielowi skoncentrować się na rozwijaniu swego przedsiębiorstwa, aniżeli na formalnościach i dokumentacji związanej z zatrudnianiem pracowników. Dodatkowo jest to również łatwy sposób na obniżenie kosztów, jakie ponosi dana firma, ponieważ znika konieczność do utworzenia (i utrzymywania) własnego działu księgowo-rachunkowego.

Dlatego, jeżeli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia oraz pomocy z zakresu kadrowo-płacowych, skorzystaj z usług naszych biur księgowych z Warszawy! Wiedz, że jest to doskonały pomysł, ponieważ:

 •  zyskasz czas na spokojny rozwój swojego przedsiębiorstwa;
 •  z Twoich barków zostaną zdjęte obowiązki, które są czasochłonne, a nie rzadko – bardzo skomplikowane;
 • jest to duża oszczędność finansowa;
 • wszystkie czynności wykonywane są profesjonalnie, z największą starannością;
 • nasi fachowcy na bieżąco uaktualniają swoją wiedzę na temat przepisów znajdujących się w prawie pracy;
 • nasze usługi cechują się wysoką jakością;
 • nasi pracownicy służą pełnowartościowymi poradami i konsultacjami

Jeżeli chcesz zapewnić sobie sprawną obsługę dokumentacji pracowników i nie tylko, skorzystaj z usług naszych biur księgowych z Warszawy, firmie Effepro. Nie twórz wyspecjalizowanych działów, lecz zaufaj nam i naszym idealnie wyszkolonym fachowcom. Z nami prowadzenie firmy jest dziecinne łatwe, ponieważ możesz w 100% skupić się na tym, co lubisz, czyli na rozwijaniu swojego przedsiębiorstwa!

biura księgowe warszawa

Sprawdź także: Jakie usługi oferuje biuro rachunkowe w Warszawie?

Jadwiga
Effepro
Polecane posty
Potrzebujesz wsparcia?
Sprawdź nasze startup’y: