Księgowość online

kedigowosc-online

Jest to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego Biura Rachunkowego! Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz lub pracujesz wystarczy, że posiadasz dostęp do Internetu i doceniasz nowoczesne formy komunikowania się.

Program na którym pracujemy gwarantuje Klientom biura podgląd całej dokumentacji księgowej oraz wyników finansowych ich firmy 24h na dobę. Umożliwia również tworzenie raportów i dowolnych zestawień. Jest on odpowiednio zabezpieczony, a dostęp do niego mają tylko jego użytkownicy posiadający swój login oraz hasło. Nie wymaga on instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania na komputerze Klienta.

Dostęp do programu i korzyści z tego wynikające Klienci biura otrzymują za 0 zł!

Biuro w systemie na którym pracujemy udostępnia również za darmo dla swoich Klientów program do wystawiania faktur do pracy on-line 24h na dobę. Automatyczna transmisja danych między programami radykalnie obniża koszty obsługi księgowej.

Teraz możesz prowadzić działalność w każdym miejscu i wybrać biuro, w którym pracuje dla Ciebie wyspecjalizowana kadra fachowców. Nie tracisz czasu na przychodzenie lub przyjeżdżanie do biura w godzinach jego pracy. Dokumenty mogą być przekazywane drogą elektroniczną lub pocztową. Wszystkie inne kontakty również mogą się odbywać drogą elektroniczną (e-mail, fax, dropbox i inne aplikacje) wybór zależy od Ciebie. Sprawy z biurem rachunkowym załatwiasz w dowolnym czasie.

Zapraszamy do korzystania z innowacyjnych rozwiązań!