Biura rachunkowe – Warszawa Ursynów

Najlepsze i tanie biuro rachunkowe – Warszawa Ursynów

biuro rachunkowe Warszawa Ursynów

Najlepsze i tanie biuro rachunkowe – Ursynów, Warszawa

Posiadanie własnej firmy wiąże się z dopełnieniem szeregu obowiązków i formalności. Wybór najlepszej formy rozliczeń i opodatkowania oraz prowadzenie rachunkowości to dopiero początek drogi. Przedsiębiorcy muszą stale być na bieżąco z nowymi przepisami, a prowadzenie księgowości wymaga czasu oraz rzetelnego podejścia. Nic więc dziwnego, że wiele firm i podmiotów gospodarczych, zarówno małych i jak i dużych, decyduje się na skorzystanie z profesjonalnego wsparcia oferowanego przez biura rachunkowe.

Effepro zapewnia swoim Klientom kompleksowa obsługę finansowo-księgową, jak również kadrowo-płacową i ZUS. Oferta jest skierowana do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak również do średnich i dużych przedsiębiorstw. Nasze biuro rachunkowe w Śródmieściu realizuje usługi dla klientów z warszawskiego Ursynowa i okolic. Oferujemy również dojazd do klienta na terenie Warszawy i pobliskich miejscowości.

Własna działalność – biuro rachunkowe

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz przygotowywania sprawozdań finansowych. Odpowiadamy za kontakty z Urzędem Skarbowym i ZUS-em oraz reprezentujemy interesy naszych klientów w Urzędzie Skarbowym i ZUS.

Usługi dodatkowe – doradztwo prawne, finansowe i ubezpieczeniowe

Realizujemy także szereg usług dodatkowych z zakresu doradztwa prawnego, finansowego i ubezpieczeniowego. Doradzamy przy otwieraniu nowej działalności, zakładaniu spółek prawa handlowego oraz rejestracji w KRS. Opracowujemy umowy spółki zgodnie z przepisami prawa krajowego. Pomagamy także w uzyskaniu leasingu i kredytu oraz oferujemy pomoc prawną w bieżącej działalności firmy. W zakres naszych usług wchodzi także prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Oferta dla firm – kadry i płace

Biuro rachunkowe Effepro Warszawa Ursynów oferuje także kompleksową obsługę kadrowo-płacową i ZUS. Korzystając z naszych usług, nasi klienci mogą całkowicie zrezygnować z zatrudniania własnych księgowych oraz tworzenia odrębnych działów w firmie, prowadzimy księgi przychodów i rozchodów. Zlecanie księgowości oraz obsługi płacowej specjalistom z biura rachunkowego Effepro to oszczędność pieniędzy, czasu oraz biurowej przestrzeni.

Kompleksowe zajmowanie się kwestiami związanymi z kadrami w firmie

Odpowiadamy za pełną obsługę kadrową, od przygotowywania dokumentów związanych ze stosunkiem pracy i prowadzenia teczek osobowych, po rejestrację pracowników w ZUS i wydawanie zaświadczeń o zatrudnieniu. Zajmujemy się naliczaniem wynagrodzeń oraz przygotowywaniem przelewów.

Realizujemy pełną obsługę umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych. Prowadząc małą lub większą firmę bez działu księgowości, możesz spokojnie zająć się własnymi obowiązkami i poświecić całą energię na rozwój biznesu.

Inne usługi świadczone przez nasze biuro rachunkowe

W naszym biurze rachunkowym świadczymy też inne usługi księgowe, które z pewnością zainteresują właścicieli małych i dużych przedsiębiorstw. Zajmujemy się zakładaniem spółek prawa handlowego i możemy je zarejestrować w KRS. Możesz nam także zlecić opracowanie umowy spółki zgodnie z przepisami prawa obowiązującego w Polsce. W przypadku przeprowadzania rozmaitych transakcji zajmiemy się zorganizowaniem nie tylko obsługi notarialnej, ale także prawnej oraz tłumaczenia niezbędnych dokumentów. Jedną z oferowanych przez nas usług jest dokonywanie zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym. Jesteśmy w stanie zaoferować konsultacje prawne w zakresie KSH, KP, KC, KPA oraz KRO. Nasza firma zajmuje się także postępowaniami egzekucyjnymi na każdym ich etapie i dotyczy to także windykacji należności.

Co jeszcze możesz zlecić naszym specjalistom od finansów i księgowości?

Nasze biuro księgowe realizuje obsługę audytu firmy, ale również przygotowujemy sprawozdania GUS oraz PFRON. Jesteśmy w stanie reprezentować naszego klienta w takich urzędach jak US czy ZUS. W ramach świadczonych usług bierzemy czynny udział w kontrolach przeprowadzanych przez wymienione instytucje. Usługi rachunkowe obejmują przygotowanie deklaracji podatkowych, korekty rozliczeń VAT oraz dokumentów dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pomagamy także w odzyskiwaniu podatku VAT w zamian za prowizję wynoszącą minimum 3%. Firmom, które chciałyby się starać o kredyt bądź leasing oferujemy możliwość skompletowania wymaganych dokumentów i danych finansowych. W skład naszych usług księgowych wchodzi także archiwizacja dokumentów firmowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz innych sprawozdań finansowych.

Atrakcyjne ceny i wysoka jakość usług w naszym biurze rachunkowym w Warszawie Ursynów

Usługi naszego biura rachunkowego są konkurencyjne pod względem cenowym. Wyróżnia nas także kompleksowa obsługa księgowa, terminowość, doświadczenie oraz indywidualne podejście do klientów. Jakość usług Effepro potwierdzają pozytywne opinie i oceny przedsiębiorców korzystających z naszych usług, stanowiące dla nas najbardziej prestiżową nagrodę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!